DreamPoints
Walentynki 2018 w Nowym Jorku |

Walentynki 2018 w Nowym Jorku

Spędzacie Walentyki w Nowym Jorku?Jeśli udało się Wam zapolować na tanie loty do Nowego Jorku i możecie wydać trochę pieniędzy na niezapomniany wieczór – sprawdźcie listę, którą dla Was przygotowaliśmy. Te wydarzenia sprawią, że Wasze serca zabiją szybciej ;)

1. Randka pod gwiazdami

Chcecie spędzić wieczór w ciekawy sposób, a jednocześnie poczuć odrobinę romantyzmu? American Museum of Natural History, czyli Muzeum Historii Naturalnej, proponuje wycieczki w niebo w tutejszym planetarium. Romans pod gwiazdami to nie tylko pokaz naukowy, ale także lampka szampana i wytrawny bufet dla zakochanych :)

Więcej informacji znaleźć można na stronie American Museum of Natural History.

American Museum of Natural History w Nowym Jorku

American Museum of Natural History w Nowym Jorku / źródło:https://www.amnh.org/

2. Pikantne muzeum

Chcesz wykazać się kulturą, ale obszerne i ciche sale pełne obrazów nie są Twoim ulubionym otoczeniem? Nowojorskie muzeum seksu sprawi, że Walentynki w Nowym Jorku nabiorą tempa! Prezentowane tu eksponaty przeprowadzają zwiedzających przez historię erotyki – od początków kina, po czasy współczesne, a także prezentują zmieniające się podejście do spraw intymnych. Na deser można zajrzeć do muzealnej kawiarni i spróbować podawanych tutaj afrodyzjaków, czy przyjrzeć się zabawkom dostępnym w sklepie z pamiątkami. W Walentynki warto skorzystać z pakietów promocyjnych, które poza biletami wstępu oferują dodatkowe atrakcje. Czy może być bardziej odpowiednie miejsce do przełamania lodów i szczerej rozmowy? ;)

Museum of Sex Nowy Jork

Museum of Sex w Nowym Jorku/źródło:http://nyclovesnyc.blogspot.com/

Bilety wstępu:

17,50 USD (60 PLN) – od poniedziałku do piątku do 13:00

19,50 USD (67 PLN) – od poniedziałku do piątku po 13:00 (zakup online)

20,00 USD (69 PLN) – pozostałe godziny

Studenci i seniorzy otrzymują zniżkę 2 USD.

Można zakupić również pakiety Walentynkowe od 85 USD (292 PLN), które zawierają wstęp dla dwóch osób, wejście na dmuchany zamek Jump of Joy i 50 USD do wydania w sklepie lub kawiarni.

Godziny otwarcia:

Piątki i soboty 10.30 – 23.00

Poniedziałek – czwartek 10.30 – 22.00

 

MoSex położone jest przy Fifth Avenue 233 w pobliżu 27th Street na Manhattanie w Nowym Jorku.

3. Sensualna kolacja

Walentynki w Nowym Jorku nie mogą się obejść bez ekstrawaganckiej kolacji. Uczta, na której wymyślne dania nigdy nie przestają napływać na stół, a ich różnorodność przypomina Dionizyjską fantazję nasyci Wasze ciała i wyobraźnię…

Szukając ciekawych miejsc z fantastyczną kuchnią warto zwrócić uwagę na restauracje takie jak Zenkichi na Brooklynie. Intymne wnętrza i delikatne oświetlenie nadają lokalowi wyjątkową atmosferę. W Walentynki restauracja serwuje specjalne menu, dzięki któremu można spróbować specjałów kuchni japońskiej w 8-daniowym wydaniu (120 USD – 413 PLN).

Romantycznie i przytulnie, a znacznie taniej będzie w Vinegar Hill House – restauracji serwującej współczesne, amerykańskie dania. Główna potrawa to koszt maksymalnie 30 USD (103 PLN) Randka tutaj może i nie będzie pompatyczna, ale z pewnością urocza :)

Zenkichi Nowy Jork

Restauracja Zenkichi w Nowym Jorku / źródło:http://www.zenkichi.com/

4. Burleska w nowojorskim stylu

Walentynki w Nowym Jorku pełne są przepychu i ekstrawagancji. 9 pokazów burleskowych w jednym miejscu z pewnością rozkręci wieczór. Wasabassco’s House of Deveraux 14 lutego zaprasza na show pełen erotyzmu i klasy – wstęp tylko dla dorosłych.

Bilety w cenie 20 USD (69 PLN) za miejsce stojące i 30 USD (103 PLN) za stolik nabyć można na stronie internetowej.

Więcej informacji znaleźć można tutaj.

Walentynki w Nowym Jorku

Walentynki w Nowym Jorku/źródło:http://lpr.com/

 

A gdzie Ty zabierzesz swoją drugą połowę w Walentynki? ;)

 

Dodaj komentarz