DreamPoints
Skowronki w Carnegie Hall |

Skowronki w Carnegie Hall

Już 16 grudnia 2015 roku w Carnegie Hall odbędzie się koncert poznańskiego Chóru Dziewczęcego Skowronki. Przygotujcie się na magiczną podróż w świąteczny świat melodii i dźwięków z całego świata!

Atrakcje Nowego Jorku, Skowronki

Koncert Skowronków w Nowym Jorku

Magiczna podróż do krainy Świąt Bożego Narodzenia

Świąteczna atmosfera jest czymś, co rodzi się w naszych duszach – właśnie taką radość znajdziecie na koncercie polskiego Chóru Dziewczęcego Skowronki, który odbędzie się 16 grudnia na scenie Carnegie Hall. Dziewczęta o anielskich głosach pod dyrekcją Alicji Szelugi podczas występu „Christmas around the World” zaprezentują międzynarodowy repertuar . Wszystkim Polakom zamieszkującym Nowy Jork serdecznie polecamy to wydarzenie – koncert rozpoczną tradycyjne polskie kolędy – ich wybór pozostaje dla nas niespodzianką, na którą czekamy niecierpliwie :) W późniejszej części występu zaprezentowane będą utwory współczesne kompozytorów zarówno polskich – Grzegorza Miśkiewicza i Bartosza Banasewicza, jak i Martena Jansson ze Szwecji, czy Lisy Young z Australii. Jeśli znaleźliście promocję na tanie loty do Nowego Jorku w tym okresie – warto w Waszym planie wyjazdu znaleźć miejsce na ten koncert :)

Wraz z Chórem wystąpią solistki Marzena Michałowska oraz Monika Krajewska. Chórowi towarzyszyć będą: Czesław Łynsza na fortepianie oraz Beata Polak na instrumentach perkusyjnych.

W świecie Skowronków

Chór Dziewczęcy Skowronki to jeden z najciekawszych zespołów dziecięcych w Polsce. Jego działalność była wielokrotnie nagradzana w krajowych, jak i międzynarodowych konkursach wokalistyki. Ten rok jest wyjątkowo ważny dla zespołu – jest to 65-lecie jego działalności. Przez dziesięciolecia Chór koncertował w Polsce, Austrii, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoch, Czech, Węgier, Słowenii, Rumunii, Danii, Szwecji, Rosji, Litwie i Łotwie – teraz nadszedł czas na jego muzyczną podróż do Stanów Zjednoczonych. Skowronki będzie można usłyszeć w kilkukrotnie w Nowym Jorku – każdy fan muzyki chóralnej znajdzie termin odpowiedni dla siebie.

Skowronki w Carnegie Hall, atrakcje Nowego Jorku

Skowronki podczas koncertu

Koncerty w Nowym Jorku

Koncerty Chóru Dziewczęcego SKOWRONKI pod dyrekcją Alicji Szelugi odbędą się:

13 grudnia 2015, 2:00 PM
St. Stanislaus Kostka Church, 109 York Avenue, Staten Island, NY

16 grudnia 2015, 7:30 PM
Zankel Hall at Carnegie Hall, 57th Street and Seventh Avenue, NY

19 grudnia 2015, 4:00 PM
Welte Hall, Central Connecticut State University, 1615 Stanley Street, New Britain, CT 06053

20 grudnia 2015, 1:00 PM
Church of the Annunciation, 88 Convent Avenue, NY

Bilety na koncert w Carnegie Hall kosztują 20 USD (80 PLN) – 35 USD (140 PLN). Cena zależna jest od wybranego miejsca. Bilety ulgowe (studenci i seniorzy) dostępne są w kasach biletowych.

Więcej informacji na temat koncertu w Carnegie Hall przeczytacie tutaj.

Dodaj komentarz