DreamPoints
Festiwal Piwa w Nowym Jorku |

Festiwal Piwa w Nowym Jorku

Złoty, bogaty trunek o niejednym imieniu… Czy to Ale, czy Lager – każdy ma własny charakter i cechy które ujmują miłośników piwa. Jeśli chcesz spróbować alkoholowych wytworów z lokalnych browarów, nie przegap NYC Craft Beer Festival! Impreza potrwa tylko dwa dni (30 – 31.10.15)

atrakcje Nowego Jorku

festiwalowe atrakcje Nowego jorku, czyli Craft Beer Festival/ źródło:https://pixabay.com/en/beer-alcohol-brew-drink-wood-926287/

Halloweenowy wieczór zapowiada się pełen nie tylko przebierańców, ale i…piwa! Podczas nowojorskiego festiwalu będzie można spróbować wytworów 75 lokalnych browarów, a w tym 150 różnych piw, cydrów i miodów pitnych. Takie kulinarno – degustacyjne atrakcje Nowego Jorku lubimy ;)

Bilety na wydarzenie można kupić tutaj. Wejścia podzielone są na normalne i Vip’owskie, normalne (general admission) możemy wykupić na piątek 30.10 od godziny 14 do 16.30 i od19 do 21.30 oraz sobotę od 17 do 19.30. Bilety kosztują 55 USD, (215 PLN) a w dzień festiwalu kosztować będą 65 USD (253 PLN).

Smakoszy piwa ucieszy fakt, że w cenie biletów wliczony jest 60 ml pokal, który z pewnością sprawdzi się w smakowaniu wielu podawanych na festiwalu trunków :)

Impreza odbędzie się w Metropolitan West Pavilion na 639 W 46th St.

Więcej informacji na stronie NYC Craft Beer Festival.

Jeśli planujesz wycieczkę do Wielkiego Jabłka i chcesz znaleźć tanie loty do Nowego Jorku, pamiętaj o promocjach rozmaitych linii lotniczych – dzięki nim będziesz miał dużo większy budżet na rozrywki na miejscu :)

Dodaj komentarz